HİZMETLERİMİZ

Telsiz Satışı

Netser Teknoloji, sektörde varolan Motorola, Icom, Vertex gibi nitelikli ve güvenli telsiz markalarının modelleri ve yedek parçaları bayiliğini yapmakta ve ürün satışını yapmaktadır. Ayrıca firmamız Yanton markasının Türkiye temsilcisidir. Detaylı bilgi için telsiz satışı sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

 

OHTH Frekans Kiralama

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendiren firmamız, dar alan ya da geniş alan telsiz haberleşme ihtiyaçlarınız için frekans kiralama hizmetleri vermektedir.

 

 

Telsiz Kiralama

Firmanız için maliyetler göz önünde bulundurulduğunda telsiz alımı yapmak yerine telsiz kiralama çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda maliyetleri minimumda tutmanıza yardımcı olacak şekilde telsiz kiralama hizmeti vermektedir. 

 

 

Telsiz Teknik Servisi

İş hayatımızı hatta özel hayatımızı kolaylaştıran bir iletişim teknolojisi olan telsizlerin arızalanması durumunda ya da arızalanmadan önce bakımlarının yapılması Netser Teknoloji tarafından sağlanmaktadır. Telsiz Teknik Servisi hizmetimiz ile cihazlarınızın sorunlarının giderilmesi sağlanır.