KURUMSAL

Türkiye genelinde, radyo frekans sistemleri, Telsiz aktarma sistemleri, Role sistemleri, dijital telsiz satışı ve  telsiz sistemlerinin teknik  servis hizmetlerini sağlamaktadır. Radyo Frekansı, Link sistemleri, data aktarma ve veri alışverişi konusunda 18 yıldır sektöründe  hizmet  vermektedir.
 
Diğer bir firmamız, Netser Haberleşme Teknolojileri Ltd. Şti.  tüzel kişiliği altında hizmet üretmektedir.  Ortak Kullanımlı Telsiz Haberleşmesi ( O.K.T.H.) ile 5809 sayılı haberleşme kanunu çerçevesinde, güven ile telsiz iletişimi alt yapısı ve frekans kiralama hizmetleri sunmaktadır.
 
 
Telsiz Satışı
 
 
Hizmet Alanlarımız:
 
*Telsiz sistemleri satış ve teknik servis,
 
*Telsiz referanslı projeler,  
 
*O.K.T.H.   ( Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri ) Frekans kiralama,
 
* Endüstriyel proje uygulamaları,
 
*Işıklı ve sesli uyarı panoları,
 
*Radyo Frekans tabanlı haberleşme sistemleri, bakım ve onarımlarıdır.
 
Sektörümüzde,  Motorola, Icom, Vertex,  Kirisun,  Entel,  Nevport,  Unimo,   gibi  nitelikli  ve güvenilir markaların bayiliğini yapmakyız.
 
 Teknik servisimiz, satışını yaptığımız ve telsiz sektöründe satışı yapılan tüm   telsizlerin, teknik sorunlarını en kısa zamanda çözebilmektedir.
 
Taahhüt ettiğimiz bu hizmetleri, Telsizin çalışma hayatındaki önemini bilen,  uzmanlaşmış teknik kadrosuna, araç parkına ve teknik donanımına güvenerek  verebilmektedir.
 
Uzun yılların verdiği tecrübe ile bizimle çalışmak, size güven; bize ise onur  verecektir.
 
 
Kemal Kaya
Genel Müdür